2024

Благотворительная акция«Кішкентай досқа үлкен көмек»/«Большая помощь маленькому другу»

Наурыз мейрамы аясында Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «Лев Гумилев атындағы #38 гимназиясы»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі   «Кішкентай досқа үлкен көмек» атты қайырымдылық науқанын өткізді. Бұл науқан  біздің мектебімізде  дәстүрімізге айналып кетті  және де жыл сайын «Мейірім» мектеп жобасы аясында өтеді.
Науқан барысында үй жануарларына арналған азық, ветеринарлық заттар, күтім құралдары, жаялық,  дәрі-дәрмектерп ойыншықтар және  т.б. заттар жиналды.

Жиналған барлық қаражат тұрақты күтімді және жеке күтімді қажет ететін ерекше қажеттіліктері бар жануарлар тұратын «Ёсиннің үйіне» жөнелтілді,  сондай-ақ жануарларды уақытша күту үшін «Барлығы  сенің қолыңда» қоғамдастығына аударылды. Жиналған қаражаттың барлығы көптеген үй жануарларының үміті мен тірегі болды.

Осы баспаналарға қолдау көрсетіп жүрген еріктілерге алғысымызды білдіреміз  және  де  бізде    жанашырлық  танытып  кішкентай болса да   көмегімізді   көрсеттік.
Көмекке мұқтаж   үй жануарларына баға жетпес көмек көрсеткен оқушыларға, ата-аналарға, ұстаздарға алғысымызды білдіреміз.
Үй жануарлары  өте қуанышты болды!

В рамках декады «Наурыз мейрамы» в КГУ «Гимназия №38 имени Льва Гумилева» отдела образования по городу Усть-Каменогорску управления образования ВКО  прошла благотворительная акция «Большая помощь маленькому другу». Данная акция является в школе традиционной и проходит ежегодно в рамках школьного проекта «Милосердие».
В ходе акции были собраны корма для животных, ветеринарные препараты, средства по уходу, пеленки, амуниция, игрушки и т.д.
Все собранные средства были переданы в «Ёсин дом» где живут животные с особенными потребностями, нуждающиеся в постоянной опеке и индивидуальном уходе, а так же сообществу «В твоих руках» по временной передержке животных. Все собранные средства стали источником надежды и поддержки для многих животных.
Мы благодарим волонтеров силами, которых содержатся эти приюты и верим в то, что маленькая помощь лучше большого сочувствия!
Выражаем благодарность учащимся, родителям, педагогам, которые оказали неоценимую помощь нуждающимся животным.
Пушистые хвостики были очень довольны!